//

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/81411/virtual/www/subdom/tabor10/index.php:73) in /data/web/virtuals/81411/virtual/www/subdom/tabor10/uvod.php on line 5

      V mlhami zahaleném stínu minulosti překypoval svět Azerothu úžasnými tvory všeho druhu. Mezi rozličnými lidskými kmeny žili v relativním míru a harmonii záhadní elfové i houževnatí trpaslíci – až do doby, než příchod armády démonů známé jako Plamenná legie tuto jednotu navždy rozbil. Nyní soupeří orkové, draci, goblini i trolové o nadvládu nad roztříštěnými královstvími.


Orkové
Bělovousý velitel se znovu otočil, řval na své muže a zapřísahal je, aby se bránili. Všude kolem něj byl nyní řev, tlumený řev unavených mužů, povolaných ještě jednou naposled, do boje. Meče a kopí bojovně vztyčené k obloze barvy nyní už spíše sražené krve a ruce ukazující k nedalekému pahorku, kde stékající voda vymlela v rezavé hlíně fialové stružky. Uviděl, jak se kolem pahorku i přes něj valí zelenočerná vlna. Napadlo ho, že by to mohla být nějaká řeka, ale pak mu došlo, že je to útočící armáda. Černá byla barva zbroje a zelená byla jejich těla.
Byly to zrůdy z těch nejstrašnějších snů, výsměch všemu, co bylo lidské. Na jejich zuřivě rozšklebených tvářích byla nejvýraznější dolní čelist s tesáky. Nosy měli zploštělé a skrčené jako psi a oči malé, podlité krví a plné nenávisti. Černé zbraně a zbroj se leskly ve skomírajícím slunci tohoto světa a v okamžiku, kdy začali sbíhat ze svahu, vydali řev, při kterém se chvěla zem...


Temný portál a svět Orků
Našemu světu říkáme Draenor. Je to nebezpečný svět plný močálů, pustin s minimem vegetace. Nehostinný a plný bouří...obloha je tam rudá. Orkové se velmi rychle množí, ale mnoho jich zahyne dřív, než dosáhnou válečnického věku."

Byl to tvrdý život a přežili jen silní, mocní a chytří."

Pak přišel ten rozkaz. Museli jsme se vydat na pochod, každý válečník, každý, kdo k něčemu byl. Hrubá pracovní síla i bojovníci, všichni si museli sbalit zbraně, nástroje a osobní věci a vydat se k poloostrovu Hellfire. Tam Gul'dan s ostatními mocnými černokněžníky vytvořil ohromný portál. Portál, který vedl do jiného světa."

Byl to ohromný útvar stojících kamenů, které vytvořily trhlinu v samotném vesmíru. V té trhlině byly všechny barvy temnoty, které se mísily mezi sebou, jako by někdo do jezírka vylil olej. Měla jsem pocit, že tu trhlinu musely vytvořit spáry něčeho daleko většího a naši černokněžníci ji jen zvětšili."

Mnoho těch nejtvrdších válečníků dostalo mezi kamennými pilíři strach, ale náčelníci i jejich zástupci strašně vášnivě mluvili o tom, co najdeme na druhé straně. Svět plný bohatství. Svět plný hojnosti. Svět slabých stvoření, která si snadno podmaníme. Tohle všechno nám slibovali. Svět Azeroth."


Počet shlédnutí..... 13270
This text will be replaced