//
Strážní věže
   Postav strážní věže tak, aby nepřátelé neprošli.
Warlords
   Staň se generálem a dobij území.
Amazing Knight
   Ubraň nájezd rytířů na svou tvrz.
Black Knight
   Né zrovna čestný rytíř.
Kostěný rytíř
   Sekat, sekat a sekat.
Bloodboll
   Bloodboll, jest hra, kde proti sobě stojí dvě grupy jakéhokoli počtu nejlépe však poměrem sil vyrovnaným ( úplně nejlépe 2 Elfové a 20 Orků). Hra se může odehrávat kdekoli, ale nejlepší místo bývá louka, kde se naproti sobě postaví dvě mety. Smyslem hry je dopravit jakýmkoliv způsobem speciální orčí míč (koule velikosti basketového míče, vytvořena z molitanu nebo z hadrů svázaná kobercovkou, nejlépe co nejvíc šišatá) na metu soupeře, ale klidně i na metu svou (doporučujeme elfům)! Každý dotek míče mety, je počítán jako bod! Ale nýbrž Orkové neumí moc dobře počítat je to jen formalita. K pravidlům: je povoleno vše, kromě tří zásadních činů. 1. Hráč nesmí udeřit protihráče do podpažní jamky. 2. Hráč nesmí sníst balón. 3. Hráč nesmí sníst rozhodčího.

Orkboll
   Ke hře potřebujete orčí míč a nejlépe obouruční kyj, popřípadě jednoruční. Hráči si stoupnou do kruhu a míč se vykopne nejlépe do středu kruhu. Hráč nejbližší míči ho musí kopnou dál, aniž by se míč dotkl země. Pokud se totiž míč dotkne země tak hráč, jenž ho měl zpracovat, vstupuje do prostřed kruhu a nastavuje zadní část těla řečenou prdel. Pak hráč, který se nejdříve dostane ke kyji má právo udeřit, hráče v kruhu tou největší sílou do již uvedené části těla. A tak pokračuje hra stále dokola......

Pepohoď
   K této hře, potřebujete pepo, které rozlámete na kousky, kdy velikost kousků je ponechaná na kouskovači. Poté kousek pepa zapálíte a přehazujete v rukách jak horký zemák. Pak vyhodíte hořící pepo do kruhu hráčů a ten na kterého pepo letí ho, musí chytit a hodit dál. A hra pokračuje, dokud Vám nedojde pepo. Hra je výborná když se hraje po setmění a svítí měsíc.

   Naleznete nás na herním servru Insomnia pod přezdívkami Tmor, Rheinn, Sargashon, Eoy, Washa, Toscanni...